RITA ORA EINA Į „THE VOICE“

FirstNews
2014.09.26
Rita Ora

Rita Ora

London. Rita Ora (23) taps „The Voice“ („Balsas“) žiuri narė. Dainininkė pasirašė sutartį dėl ketvirtojo britų versijos sezono.

Savo „Twitter“ Rita atskleidė: „Aš esu labai sujaudinta, kad tapsiu ‘The Voice’ komandos dalimi“. PlayRadio.lt skelbia, kad tuomet will.i.am (39) jai replikavo: „Seras Tom Jones (74) yra mūsų uola, Ricky (Wilson (36) red. past.) yra šaunus. Ir mūsų džiaugsmui sveikiname talentingąją Rita Ora. Rita yra miela, aštri ir įžūl – ji yra šaunus mūsų trenerių komandos papildinys“.

Rita Ora pakeis Kylie Minogue (46), kuri atsisakė dalyvauti ketvirtajame britų „The Voice“ sezone dėl atnaujintos koncertinės veiklos. Australė dar šiais metais atvyks koncertuoti ir į Vilnių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*