RIHANNA IŠLEIDO VIZUALINĘ BIOGRAFIJĄ (VIDEO)

FirstNews
2019.10.08
Rihanna knygos viršelis

Rihanna knygos viršelis

Los Angeles. Rihanna (31) pristato savo autobiografiją. Tiesa, ji kitokia nei galima įsivaizduoti.

Dainininkė neparašė knygos apie savo gyvenimą, bet pristatė jį vizualiai. 500 puslapių knygoje galima rasti daugiau nei 1000 nuotraukų. Daugybė jų niekada nebuvo paviešintos. „Instagram“ RiRi apie tai rašo: „Daugiau nei penkerius metus kurta. Aš esu laiminga, galėdama pagaliau pasidalinti su jumis šia neįtikėtinų prisiminimų kolekcija. Didelis ačiū fotografamas ir atlikėjams, kurie prisidėjo ir @phaidonsnaps už tai, kad dirbo su manimi naujojoje industrijoje ties mano pirmuoju meno darbu“.

Knygą galima bus įsigyti TheRihannaBook.com skirtingais formatais. Pigiausias variantas kainuos 140 eurų. Visos versijos bus pasiekiamos nuo spalio 24 d.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*