RIHANNA: AŠ ESU SAVO PATIES MŪZA

FirstNews, inews
2019.06.11
Rihanna

Rihanna

Los Angeles. Rihanna (31) šiuo metu yra pasinėrusi į savo prekės ženklo kūrimą.

Su savo prekės ženklu „Fenty“ dainininkė kuria drabužius, batus ir aksesuarus. O visi tie daiktai yra tokie populiarūs, kad dabar RiRi yra madų namų, priklausiančių LVMH Moët Hennessy – Louis Vuitton SE galva. Ir, kaip pirmoji moteris, užimanti tokį aukštą postą. Taigi, kaip ji visą tai pasiekė? Atsakymas: su dideliu pasitikėjimu savimi. Rihanna „inews“ apie savo madą papasakojo: „Ji yra nuostabi, drąsi. Ji yra pasitikinti savimi. Ji turi stiprų siluetą. Aš norėčiau, kad kiekvienas ją dėvėtų. Bet tai turi tiesiog tikti“.

Beje, dainininkė atskleidė, kad ji yra paties savęs mūza. Rihanna toliau: „Aš esu imigrantė, mišrių rasių ir atsinešiu šią perspektyvą su savimi. Aš esu savęs paties mūza“.

Beje, Rihanna gerbėjai „Instagram“ nuolat reikalauja naujos muzikos. Dainininkė nuolat apie tai laido juokelius.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*