RICKY MARTIN: BRENDIMAS IR LOKDAUNAS NĖRA GERA KOMBINACIJA

Entertainment Tonight
2020.11.30
Ricky Martin

Ricky Martin

Los Angeles. Ricky Martin (48) ir jo vyras Jwan Yosef (36) drauge turi keturis vaikus. Kitais metais jų dvyniai Matteo (12) ir Valentino (12) pamažu pradės kelią į brendimą.

„Entertainment Tonight“ dainininkas apie tai sakė: „Vaikystė vis dar čia, bet nebeilgam. Ir galiausiai yra lokdaunas. Jie tik sako ‘Pasitrauk iš kelio. Tai mano kambarys, ne tavo!’.“

Nepaisant to, Martin didžiuojasi abiem savo berniukais. Toliau jis pasakojo: „Žinote, tai yra to dalis, bet jie iš tikrųjų yra šaunūs vaikai. Jiems mokykloje sekasi tikrai gerai, atsižvelgiant į tai, su kuo jie susiduria. Ir jie turi gražią mažą sesutę bei mažą broliuką ir puikiai perrima globojančių vyresnių brolių rolę. Tai taip pat yra labai gražu“.

Anksčiau laikraščiui „Berliner Zeitung“ Ricky Martin atskleidė, kad šeimos planavimas dar nėra baigtas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*