RASTI NEGYVI „TWILIGHT“ AKTORIUS GREGORY TYREE BOYCE IR JO DRAUGĖ

Bild
2020.05.19
Gregory Tyree Boyce & Natalie Adepoju

Gregory Tyree Boyce & Natalie Adepoju

Las Vegas. Praėjusį trečiadienį (13.05) rasti negyvi Gregory Tyree Boyce (†30) ir jo draugė Natalie Adepoju (†27). Apie tai dabar rašo užsienio žiniasklaida, kuri mįslingų mirties priežasčių neįvardija.

Vaikino mama Lisa Wayne rašo: „Man labai blogai be tavęs. Esu pasimetusi, kenčiu, blaškausi. Paskambindavau arba parašydavau tau žinutę, kai būdavau palūžusi arba dėl ko nors nerimaudavau, ir tu pasakydavai ‘Mama, viskas bus gerai, ištversime sunkumus kartu’. Berniuk, kodėl mane palikai?“.

Gruodžio mėnesį filmo „Twilight“ („Saulėlydis“) aktorius socialiniuose tinkluose teigė, jog niekada negalvojo, kad sulauks 30 metų. „Per savo gyvenimą, kaip ir daugelis, padariau klaidų. Tačiau šiandien yra ta diena, kai prisimenu tik gera. Koks puikus laikas gyventi. Sveikinu save su 30-mečiu! Padarykime taip, kad likę metai būtų dar geresni“, – rašė jis.

Laikraštis „Bild“ rašo, kad Gregory Tyree Boyce mirtį lėmė neišorinė priežastis. Tačiau kol kas tokie pranešimai policijos oficialiai nėra patvirtinti.

Gregory Tyree Boyce iš ankstesnių santykių turėjo  dukrą Alaya (10), tuo tarpu Natalie Adepoju – sūnų Egypt (4).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*