RASTAS SHAD GASPARD LAVONAS

Bild
2020.05.20
Shad Gaspard & Dwayne The Rock Johnson (48)

Shad Gaspard & Dwayne The Rock Johnson (48)

Los Angeles. Sudužo viltys rasti WWE imtynininką Shad Gaspard (†39) gyvą. Po nelaimės per maudynes praėjusį sekmadienį (17.05), trečiadienį buvo rastas vyro kūnas.

Nelaimė įvyko, kai Shad kartu su savo sūnumi (10) maudėsi Venice Beach paplūdimyje. Žmonės pradėjo skęsti. Visi, tame tarpe ir berniuką, gelbėtojams pavyko išgelbėti. Tačiau Shad nepavyko rasti net ir narams bei gelbėtojams iš sraigtasparnių.

Gelbėtojai iš karto reagavo į nelaimės signalą ir puolė gelbėti žmones jūroje. Shad nurodė gelbėti jo sūnų, o jis žadėjo išsikapstyti pats. Deja, didelė banga jį pasiglemžė ir daugiau jo niekas nematė. Krante dramą stebėjo WWE žvaigždės žmona.

Shad Gaspard savo WWE karjerą baigė 2010 m., kai gimė sūnus. Be to, jis suvaidino keliuose filmuose ir TV serialuose, dirbo apsaugininku pas tokius muzikantus, kaip P. Diddy (50), Cuba Gooding Jr. (52) ar Mike Tyson (53).

Buvęs ringo priešininkas Chris Jericho (49) „Twitter“ gedi Shad. Jis parašė: „Shad dingimas mane labai nuliūdino. Jis buvo linksmas vaikinas. Su juo labai patiko dirbti“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*