„RAMMSTEIN“: TILL LINDEMANN FANUI TRENKĖ Į VEIDĄ IR SULAUŽĖ ŽANDIKAULĮ

Bild, RTL
2019.06.12
Till Lindemann ("Rammstein")

Till Lindemann ("Rammstein")

München. Prie Till Lindemann (56) reikia galvoti, ką kalbėti. Vienas vieno viešbučio svečias tai jau patyrė savo kailiu.

„Rammstein“ vokalistas prieš kelias dienas norėjo pasimėgauti gėrimu „Falk’s Bar“ Miunchene su savo bičiuliu ir jo drauge. Anksti vakare vienas gerbėjas norėjo pasidaryti asmenukę, tačiau Lindemann atsisakė. Po kelių valandų tas pats gerbėjas vėl prisistatė prie trio – ypač prie moters, vardu Lana. Ši dabar „Bild“ pasakoja: „Jis man angliškai pasakė ‘Aš tau sumokėsiu dvigubai’. Norėjau tiesiai tam tipui į veidą šviesti savo gėrimą, bet Till paklausė, ar jis ką tik mane palaikė prostitute ir pareikalavo atsiprašymo“.

Vietoj atsiprašymo, hamburgerietis (54) užsimojo kumščiu į muzikantą. Till Lindemann staigiai sureagavo ir apsigynė alkūne. Vyrui lūžo žandikaulis.

Kaip toliau praneša RTL, policija į „Bayerischer Hof“ atvyko 2:52 val. nakties. Policijos atstovas teigia, kad yra gautas Hamburgo gyventojo skundas dėl kūno sužalojimo.

„Rammstein“ lyderis kol kas situacijos nekomentuoja.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*