R. KELLY AUKA: JIS MAN LIEPĖ JĮ VADINTI TĖTUŠIU ARBA ŠEIMININKU

Bild
2019.11.27
R. Kelly / Joycelyn Savage

R. Kelly / Joycelyn Savage

Chicago. Ar R. Kelly (52) savo namuose turėjo daugybę jaunų sekso vergių? 2017 m. vasarą pasirodė pirmieji tokie kaltinimai R&B žvaigždei.

Dabar Joycelyn Savage (24) prakalbo apie buvimą šalia muzikos legendos. Savo „Instagram“ paskyroje bei platformoje „Patreon“ pasirodė viešas pareiškimas. „Dėl šios istorijos aš rizikuoju savo gyvybe“, – pradeda jauna moteris. Pirmiausiai ji pristato save, kaip R. Kelly auką.

Su R. Kelly ji susipažino jo koncerte, kai jai buvo 17 metų. Jis jai pažadėjo padėti karjeroje: „Mažute, tu tapsi kita Aaliyah (†22)“. Patikėjusi pažadais Joycelyn Savage persikėlė gyventi pas jį, jis ją rėmė finansiškai. Tačiau po kelių mėnesių Robert Kelly parodė kitą savo pusę.

„Jis pradėjo man įsakinėti ir reikalauti, kad į jį kreipčiausi tam tikrais vardais. Turėjau jį vadinti tėtušiu arba šeimininku“, – atskleidžia dabar tariama auka.

Joycelyn dabar sako, kad tai jos netrikdė. Bet „kasdien tapo vis blogiau, jis kėlė balsą, kai pamiršau vieną iš jo vardų. Kai jis mane pašaukdavo, turėdavau atsiliepti su ‘Taip, tėtuši’ arba ‘Labai prašau, šeimininke’. Jis buvo kontrolės keistuolis“.

Taip pat teigiama, kad muzikantas įbaugino jauną moterį. Jis grasino jai nutraukti karjeros rėmimą ir neberemti finansiškai, jei Joycelyn Savage sugalvotų grįžti pas savo tėvus.

Nuo 2019 m. vasaros R. Kelly sėdi Čikagos kalėjime. Niujorke ir jo gimtojoje Čikagoje pateiktas ne vienas kaltinimas dėl seksualinio prievartavimo ir spaudimo.

Teigiama, kad buvęs superžvaigždė įkalbinėjo darbuotojus verbuoti jaunas merginas nelegaliems seksualiniams veiksmams. Prokuratūra Čikagoje jį kaltinant patraukė baudžiamojon atsakomybėn, be kita ko, dėl vaikų pornografijos kūrimo ir kliūčių teismams.

Aštuonios iš dešimties moterų, kurios tariamai netinkamai elgėsi su R. Kelly, dėl tariamo nusikaltimo buvo nepilnametės.

Tuo pačiu metu dainininkas nuo rugpjūčio mėnesio yra atsakingas ir už kaltinimus nepilnamečių prostitucija JAV Minesotos valstijoje!

Pats R. Kelly viską neigia.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*