„R.E.M.“: MICHAEL STIPE DALINA PATARIMUS NUO KORONAVIRUSO

FirstNews
2020.03.25
Michael Stipe ("R.E.M.")

Michael Stipe ("R.E.M.")

Los Angeles. Jei visi laikysimės taisyklių, tuomet greičiau pasaulį paliks koronos krizė.

„R.E.M.“ dainininkas Michael Stipe (60) „YouTube“ pateikė kelis patarimus, kaip galima greičiau šią krizę išgyventi. Stipe sakė: „Numeris vienas, svarbiausia: likite namuose! Likite namuose, likite namuose, likite namuose! Jei jums nereikia maisto produktų, likite šį vakarą namuose. (…) Numeris du: plaukite rankas – ir tai 20 sek. Kiekvieną kartą, kai grįžtate namo arba paliekate namus, plaukite savo rankas. Vėl ir vėl. Ir nedainuokite du kartus ‘Happy Birthday’, tai varo depresiją“.

Toliau Michael Stipe tęsia: „Trečia, elkitės taip, lyg jau sirgtumėte. Neturėtumėte priartėti arčiau kaip šešių pėdų atstumu prie kitų, nes jį [virusą] galite perduoti toliau, o kiti perduoti dar kitiems. Šiuo žmogumi jūs nenorėtumėte tapti, šiuo žmogumi aš taip pat nenorėčiau būti“.

Galiausiai: „Būkite atsargūs, iš kur gaunate informaciją. Aš esu buvusi pop žvaigždė. Nepasikliaukite socialine medija. Eikite į savo [valstybinių tarnybų] tinklalapius ir lankykitės patikimuose naujienų portaluose“.

Tarp kitko, dėka krizės, „R.E.M.“ 1987 m. išleista daina „It’s The End Of The World As We Know It (And I Feel Fine)“ vėl pateko į „iTunes“ topus (Play Radio apie tai jau rašė).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*