„THE PUSSYCAT DOLLS“ NEBENORI DAUGIAU BŪTI „PLĖŠIAMOS“ (VIDEO)

FirstNews
2020.02.14
"The Pussycat Dolls"

"The Pussycat Dolls"

Los Angeles. „The Pussycat Dolls“ jau gana nuo žmonių, kurie skundžiasi jomis ir bando supykdinti ar net išskirti.

Į gandus, kad Nicole Scherzinger (41) prieš išsiskiriant merginų grupei spaudė merginas, kolektyvo narė Kimberly Wyatt (38) sakė: „Galų gale ‘Pussycat Dolls’ turi vieną lyderę dainininkę ir tai yra Nicole. Kiekvieną kartą, kai gaunu galimybę dainuoti ir keliauti į studiją įrašams, esu tokia dėkinga. Mes visos iš visų jėgų stengiamės padaryti geriausia, kad sukurti hitą. Mes norime, kad mus žmonės mėgtų ir koncentruotis į nuostabius dalykus, kuriuos mes kartu sukūrėme, vietoj to, kad pastoviai ‘plėšytumėmės’.“

Beje, nuo praėjusio penktadienio (07.02) prekyboje galima rasti „The Pussycat Dolls“ sugrįžimo singlą. Daina vadinasi „React“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*