PROFESSOR GREEN: JUSTIN BIEBER – PAVYZDYS JAUNIMUI

MTV
2014.09.28
Professor Green

Professor Green

London. Šiandien jaunimas turėtų imti pavyzdį iš Justin Bieber (20). Bent jau taip mano britų žvaigždė Professor Green (30).

Nors kanadietis pastaruosius kelis mėnesius dažniau lankydavosi policijos areštinėje nei muzikos topuose, tačiau anglų reperis mano, kad jis jaunimui yra geras pavyzdys. Neva Bieber buvo brito naujojo albumo „Growing Up In Public“ įkvėpimo šaltinis, rašo PlayRadio.lt. TV kanalui „MTV“ Professor Green sakė: „Manau, kad Justin Bieber atlieka svarbų darbą, jis yra puikus pavyzdys žmonėms. Manau, kad vaikai tikrai turėtų pažvelgti, koks jis yra. Visi vaikai turėtų imti pavyzdį iš Justin Bieber, elgtis taip, kaip elgiasi jis“.

Beje, Justin Bieber sako, kad nebevartoja alkoholio, o visą dėmesį sutelkė į savo karjerą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*