PRINCO EDWARD BUVUSI MEILUŽĖ: MES MYLĖJOMĖS BEKINGEMO RŪMUOSE

Bild, Metro
2020.12.02
Ruthie Henshall & princas Edward

Ruthie Henshall & princas Edward

London. Aktorė ir dainininkė Ruthie Henshall (54) tikriausiai nemėgsta diskretiškumo. Britė TV realybės šou kalbėjo apie seksą su savo eks – būtent su princu Edward (56)!

Henshall jau iškrito iš „I’m a Celebrity, Get Me Out of Here“. Tačiau TV eteryje spėjo pasidalinti pikantiška istorija. ’90-ųjų pradžioje Ruthie penkerius metus turėjo On/Off santykius su princu Edward, jauniausiu Didžiosios Britanijos karalienės sūnumi.

Kitam realybės šou dalyviui, muzikantui ir aktoriui Shane Richie (56) buvusi princo draugė pasakojo: „Tu pasirodei Bekingemo rūmuose, dainavai soduose. O aš mylėjausi miegamuosiuose!“.

Ruthie Henshall su princu Edward susipažino kompozitoriaus Andrew Lloyd Webber (72) dėka, kai šis Ruthie suteikė pagrindinį vaidmenį viename savo miuziklų. „Gražus vaikinas. Ir aš jį tikrai mylėjau“, – dabar atskleidė Henshall apie princą.

Po TV šou transliacijos Henshall gailėjosi savo atvirumo. Laikraščiui „Metro“ dainininkė sakė: „Aš visai apie tai nepagalvojau. Kokia gėda“. Visą parą filmuojančias kameras ji visiškai pamiršo.

Tačiau netrukus ji vėl savo: „Tik vėliau pagalvojau apie poveikį ir kad tai gali būti ne pati geriausia vieta pasakyti kažką panašaus. Aš galėjau iš to užsidirbti pinigų ir parduoti savo istoriją“.

Beje, šiuo metu princas Edward yra vedęs Vesekso grafienę Sophie (55) ir su ja turi du vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*