PRINCESĖ MADELEINE ATSKLEIDĖ: TRYS JOS VAIKAI BUVO NEPLANUOTI

Bunte
2019.11.07
Madeleine su vaikais

Madeleine su vaikais

Stockholm. Švedijos princesė Madeleine (37) ir Christopher O’Neill (45) turi tris vaikus – princeses Leonore (5) ir Adrienne (1) bei princą Nicolas (4). Visgi, kaip atskleidė dabar vaikų motina, jie buvo neplanuoti!

Vokietijos žurnalui „Bunte“ švedų karališkosios šeimos atstovė atskleidė: „Joks vaikas nebuvo planuotas“. Bet savo nėštumus ji laiko „tiesiog įvykusiu“ dalyku ir „pozityviu siurprizu“.

Ypač antrasis nėštumas nustebino Madeleine: „Aš jau buvau trečią mėnesį [nėščia] ir apie tai nieko nežinojau. Mūsų persikėlimas iš Niujorko jau neužilgo laukė ir buvau tokia pavargusi. Bet pamaniau, kad taip yra, nes visą laiką pakavau“. 13-ąją savaitę ji sužinojo, kad laukiasi sūnaus Nicolas.

Šio nėštumo finalas buvo neįprastas, nes sutapo su jos brolio, princo Carl Philip (40) ir Sofia Hellqvist (34) vestuvėmis 2015 m. Princesė Madeleine prisimena: „Mano akušerė rekomendavo pasiimti savo krepšį tam atvejui, jei reikės iš karto važiuoti į gimdyklą. Taigi, sėdėjau bažnyčioje visa įsitempusi ir maldavau ‘Tikiuosi man nenutekės dabar vandenys’. Ką daryčiau tokiu atveju?!“.

Per TV transliuojamų vestuvių metų Madeleine sėdėjo savo uošvio, princo Daniel (46). „Tai buvo šaunu. Jis man padėjo. Jam pasakiau ‘Ei, man dabar tikrai labai skauda. Papasakok man ką nors, o aš sėdėsiu tyliai ir juoksiuosi’.“ Prieš televizijos kameras Madeleine neparodė jokių skausmo grimasų. Mažasis princas gimė tik pirmadienį po vestuvių savaitgalio.

Apie gimdymus, skirtingai nuo Niujorke gimusios Leonore, įvykusius Stokholme, ji sako: „Nors skausmas čia buvo stipresnis, visgi patirtis man buvo didžiulė“. Skausmas buvo stipresnis, nes Švedijoje „skiriama ne tiek daug skausmą malšinančių vaistų“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*