PRINCESĖ LEONOR GRĮŽO Į MOKYKLĄ: PO TRIJŲ DIENŲ – KARANTINAS

El Pais
2020.09.13
Leonor & Sofía

Leonor & Sofía

Madrid. Vos prasidėjus mokslo metams, Ispanijos princesei Leonor (14) jie jau baigėsi. Penktadienį (11.09) paauglė užsidarė 14 d. karantine.

Ispanijos laikraštis „El Pais“ rašo, kad viena Karališkosios šeimos atstovės klasiokė užsikrėtė koronavirusu. Todėl visa klasė buvo pasiųsta į namų karantiną. Leonor pamokos „Santa María de los Rosales“ mokykloje prasidėjo tik trečiadienį (09.09). Jos mama automobiliu ją atvežė į mokyklą.

Pasak laikraščio, karališkoji šeima pareiškime spaudai patikino, kad Leonor ir jos sesuo Sofía (13), kuri mokslo metų pradžią šventė penktadienį, laikysis visų nurodymų dėl Covid-19.

Anot žiniasklaidos pranešimų, abi Letizia (47) ir karaliaus Felipe VI (52) dukros liks namuose 14 dienų.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*