PRINCE MARKIE DEE PRIEŠ MIRTĮ REIKĖJO ŠIRDIES PROCEDŪROS

TMZ
2021.02.21
Prince Markie Dee

Prince Markie Dee

Miami. Prince Markie Dee (†52)  turėjo rimtų širdies ir kraujagyslių problemų, kurios nebuvo išgydytos, ir jo vadybininkas įtaria, kad būtent tai sukėlė staigią jo mirtį.

Markie vadybininkas ir geriausias draugas Louis „Uncle Louie“ Gregory pasakojo TMZ, kad prieš pat mirtį Markie nuvyko į ligoninę, kur jam buvo pasakyta, kad jam reikės stento, kad palengvintų širdies užsikimšimą.

Louie sako, kad Markie buvo nuvykęs į ligoninę, nes jo rankos ir kojos buvo ištinusios, ir jis suprato, kad kažkas negerai. Pasirodo, jis buvo teisus. Deja, Louie sako, kad Markie neatliko stento procedūros iš karto.

Nors Majamio Dade apygardos medicinos ekspertas nepateikė mirties priežasties – laukiama skrodimo rezultatų. Artimi šeimos draugai įtaria, jog tai buvo širdies smūgis.

Hip-hopo grupės „The Fat Boys“ narys mirė vasario 18 d.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*