PRINCAS WILLIAM YRA ŠOKIRUOTAS IR PIKTAS DĖL BROLIO ATSISVEIKINIMO LAIŠKO

Bild, Sunday Times
2021.02.21
William & Harry

William & Harry

London. Vasario 19 d. princas Harry (36) ir hercogienė Meghan (39) paskelbė apie galutinį pasitraukimą iš britų Karališkųjų rūmų. Tuo tarpu Harry brolis princas William (39) dėl to yra liūdnas, įsižeidęs ir piktas.

Rūmų pareiškime rašoma, kad Harry ir Meghan netenka visų savo titulų. Tarp jų ir kariuomenės laipsnių. „Po diskusijų su hercogu karalienė raštu patvirtino, kad atsisakant karališkosios šeimos titulų negalima tęsti pareigų, susijusių su valstybės tarnyba“, – rašoma pareiškime.

Pareiškime, kuriame Meghan ir Harry apibūdinami kaip šeimos „mieli artimieji“, teigiama: „Visi liūdi dėl jų sprendimo.“

Tuo tarpu Harry ir Meghan laiške rašo, kad ši mecenavimas yra tik „universalus“: „Kaip parodė jų praėjusių metų darbas, hercogas ir hercogienė vis dar yra pasiryžę tarnauti Jungtinei Karalystei. Nepaisant oficialaus vaidmens, jie visame pasaulyje pasiūlė nuolatinę paramą savo atstovaujamoms organizacijoms. Mes visi galime gyventi tarnavimo gyvenimą. Globa yra universali“.

Tai smogė princui William. Skelbiama, kad karalienė taip pat liko įžeista nuvertinimo. Princo draugas „Sunday Times“ pasakojo, kad Kembridžo hercogas buvo „tikrai liūdnas ir nuoširdžiai sukrėstas“ dėl brolio „atsisveikinimo laiško“.

Vidinis asmuo pridūrė: „Harry ir Meghan įžeidė ir negerbė karalienės“, William buvo „labai nusiminęs dėl to, kas įvyko“.

Pasak britų šaltinių, sakoma, kad tai yra didžiausias kivirčas Didžiosios Britanijos karališkojoje šeimoje nuo brolių Edvardo VIII (†77) ir Jurgio VI (†56) ginčo 1936 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*