PRINCAS WILLIAM: „MES JAU NEBESAME VIENETAS“

RTL
2020.01.12
William & Harry

William & Harry

London. Princas William (37) yra nusivylęs santykiais su savo broliu Harry (35). Bent jau taip sako artimas princo draugas.

Harry nebėra taip arti William, kaip anksčiau. Britų medija praneša, kad William net yra piktas, jog Harry su savo žmona Meghan (38) paskelbė apie „Megxit“ – išstojimą iš Karališkosios šeimos.

RTL cituoja William draugą: „William man pasakė ‘Visą gyvenimą buvau uždėjęs apsauginę ranką ant brolio peties, nebegaliu to padaryti – mes nebeesame vienetas’.“

William draugui neva paaiškinęs, kaip jis yra nusivylęs, kad Harry nebėra komandos narys. Tačiau jis tikisi, kad brolis su žmona vėl sugrįš. „Viskas, ką mes galime padaryti ir viskas, ką aš galiu padaryti, yra palaikyti juos ir tikėtis, kad ateis toks laikas, kai mes būsime vieningi“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*