PRINCAS HARRY IR HERCOGIENĖ MEGHAN JAU GAVO PIRMĄ DARBO PASIŪLYMĄ!


2020.01.11
Princas Harry & hercogienė Meghan

Princas Harry & hercogienė Meghan

London. Žinia apie princo Harry (36) ir hercogienės Meghan (38) pasitraukimą iš Karališkųjų rūmų trečiadienį (08.01) nukrito lyg bomba.

Pora paskelbė, kad sieks tapti finansiškai nepriklausomais nuo Didžiosios Britanijos mokesčių mokėtojų. Praėjusiais metais 95 proc. pajamų jie gavo iš Kornvalio hercogystės, karališkosios kunigaikštystės, priklausančios princui Charles (71), pajamų. Tačiau dabar jis paskelbė, kad jų metinės išmokos, lygios beveik 2,4 milijono eurų, turėtų būti nutrauktos, jei jie visiškai atsistatydins iš savo karališkų pareigų.

Tačiau pora neturėtų bijoti finansinių sunkumų. Priešingai…

Meghan šiandien be jokių klausimų yra geriausiai apmokama aktorė pasaulyje. TV seriale „Suits“ išgarsėjusi moteris vargu ar vėl imsis aktorystės, tačiau gali būti viešnia TV šou ar kitoms žiniasklaidos priemonėms išskirtiniams interviu, kurie būtų gerai apmokami.

Karališkųjų asmenų ekspertas Alexander Graf von Schönburg vokiečių laikraščiui „Bild“ sakė: „Milijardieriai, prodiuseriai ir aktoriai bandys patekti po jų šviesa. (…) Ji ir Harry Amerikoje yra paklausūs lyg auksinės kriaušės. Jie spiesis. Kai ateis ‘Netflix’ ir pasakys ‘Mes darome didyjį Harry ir Meghan dokumentinį filmą’, kaip neseniai taip įvyko Barack Obama (58), pasipils milijonai eurų. Ir tai įvyks“.

Praėjusį balandį taip pat buvo paskelbta, kad princas Harry dirba su psichinės sveikatos TV projektu su JAV pokalbių laidos žvaigžde Oprah Winfrey (65). Tikimasi, kad projektas bus sukurtas bendradarbiaujant su „Apple“ jau šiais metais.

Taip pat karališkoji pora galėtų išleisti ir knygą. Kol Meghan ištekėjo už princo Harry, ji turėjo sėkmingą savo gyvenimo būdo ir mados blogą „The Tig“. Taip pat praėjusį rugsėjį ji rašė britų žurnalui „Vogue“.

Tikėtina, kad ne tik per filmus ir televiziją, Harry ir Meghan surinks kelis milijonus eurų. Amerikos žiniasklaida spėlioja, kad jiedu galėtų uždirbti milijonus per metus, pasirodydami viešuose renginiuose ir skaitydami paskaitas.

Britų laikraštis „Daily Mail“ karališkasis ekspertas Russel Myers teigė: „Jie naudos savo šlovę kaip pora. Dabar ji yra viena įtakingiausių porų pasaulyje. Daugelis didelių kompanijų nori paremti jų darbą. Dabar pasaulis pasikeitė“.

Jau pasirodė ir du pasiūlymai dirbti. TV pokalbių laida „The Daily Show“, kurią veda komikas Trevor Noah (35), „Twitter“ rašo, kad jie ieško dviejų darbuotojų. Skelbimas buvo skirtas Sasekso kunigaikščiui ir hercogienei.

Ketvirtadienį Surrey policija taip pat pasiūlė princui Harry ir Meghan prisijungti prie savo trupės. „Girdime, kad ieškote naujo vaidmens, kuriame galėtų būti naudingas jūsų tvirtas tikėjimas valstybės tarnyba ir tarnavimu karalienei? Mes esame netoli Vindzoro ir Sasekso“, – rašoma policijos paskyroje. Įraše yra ir nuoroda į policijos karjeros puslapį.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*