PRINCAS ANDREW: AUKA PAPASAKOJO APIE JO SEKSUALINIUS IŠNAUDOJIMUS

RTL
2019.11.07
Princas Andrew

Princas Andrew

London-Sydney. „Princas Andrew (59) vieta – kalėjime“ – tokie žodžiai pasigirdo prieš TV kamerą.

Auka Virginia Roberts (35) australų televizijai papasakojo apie savo tariamus baisius išgyvenimus su britų karališkųjų rūmų atstovu. Princas Andrew kaltinamas tąkart kartu su mirusiu Jeffrey Epstein (†66) išnaudojęs nepilnametes merginas seksui ir net pavertęs sekso vergėmis.

Po maždaug 20 metų Roberts laidai „60 Minutes Australia“ sutiko papasakoti apie vilą Niujorke, kurioje ji tariamai kelis kartus buvo seksualiai išnaudota britų princo Andrew. „Tada buvau vaikas ir nesupratau, kas čia vyksta. Ta vila yra man kaip kalėjimas, kuriame Epstein mane prievartavo ir treniravo. Buvau treniruojama būti tokia, kokios norėjo vyrai“.

Teigiama, kad karalienės Elizabeth II (93) sūnus su Virginia Roberts seksu užsiminėjo, kai jai buvo 17 metų. Ponia Roberts teigia, kad ji buvo prievartaujama ir kitų „milijonierių ir politikų“.

Karališkieji rūmai kaltinimus atmeta.

auka

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*