PRIEŠ SVARBIŲ BRITNEY SPEARS MEDICININIŲ IŠVADŲ PASKELBIMĄ – NETIKĖTA JOS PSICHIATRO MIRTIS!

Delfi
2019.09.09
Britney Spears

Britney Spears

Los Angeles. Eidamas 48 metus, mirė už popdainininkės Britney Spears (37) gydymą atsakingas psichiatras. Po kelių savaičių turėjo būti paviešinta ataskaita, turinti atskleisti, ar žvaigždė buvo gydoma tinkamai ir ar gauna reikiamą pagalbą.

Gydytojas Timothy Benson (†47) netikėtai mirė rugpjūčio 24 dieną. Kaip skelbia TMZ, įtariama, kad jo mirties priežastis – aneurizma. Sertifikuotas psichiatras, daug dirbęs su NBA ir NFL komandomis, anot kai kurių dainininkei artimų šaltinių, nebuvo tinkamas pasirinkimas.

Po netikėtos Benson mirties išvadas per ateinančias dešimt dienų turės pateikti teismo paskirtas vertintojas, kuris pastaruosius tris mėnesius bandė išsiaiškinti, ar dainininkė sulaukia reikiamos medicininės pagalbos. Išvados teismui reikalingos tam, kad galėtų spręsti, ar Spears reikalingas globėjas.

Atlikėjos motina Lynne Spears (64) teigia, kad jos dukra negauna reikiamų vaistų nuo ją kankinančios psichinės ligos, ir abejoja, ar tėvas Jamie Spears (67) ja deramai rūpinasi.

Šiais metais pati Britney Spears kreipėsi į kliniką, kur praleido 30 dienų. Skelbiama, kad ją labai sukrėtė žinios apie prastą tėvo sveikatos būklę. Jamie Spears ir pats neseniai pranešė norintis laikinai atsisakyti dukters globos, o savo sprendimą argumentavo asmeninėmis „sveikatos problemomis“.

Spears dukros globa priklausė pastaruosius 11 metų – jis po 2007 metais dainininkę ištikusios psichinės krizės buvo atsakingas už atlikėjos finansus ir kasdienius reikalus. Laikina Brit globėja paskirta Jodi Montgomery.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*