PO NIPSEY HUSSLE LAIDOTUVIŲ NUŠAUTAS ŽMOGUS IR DAR KELI SUŽEISTI (FOTO)

Delfi
2019.04.12
Nipsey Hussle

Nipsey Hussle

Los Angeles. Ketvirtadienį (11.04), po atsisveikinimo su reperiu Nipsey Hussle (†33) ir jo laidotuvių procesijos Los Andžele buvo nušautas vienas žmogus, keli sužeisti.

Susišaudymas įvyko 103-iosios ir Pagrindinės gatvių sankirtoje, informavo Los Andželo policijos viršininkas Michael Moore. Jis parašė „Twitter“, kad susišaudymas įvyko per procesiją, bet „LA Times“ rašoma – „nėra jokių požymių, kad smurto protrūkis susijęs su pagerbimo ceremonija“.

CNN informuoja, kad susišaudymas įvyko netoli laidotuvių procesijos kelio. Buvo pašauti keturi žmonės, kaip pranešama – trys vyrai ir viena moteris 30–50 m. amžiaus. Kol kas nežinoma žuvusiojo asmens tapatybė.

Reperį Nipsey Hussle nušovė kovo 31 d. prie jo parduotuvės „Marathon Clothing“ Los Andžele. Suimtas  Eric Holder (29), jam pateikti kaltinimai dėl atlikėjo žmogžudystės. Holder neprisipažįsta kaltas.

Balandžio 2 d. prie parduotuvės „Marathon Clothing“ vyko žuvusio reperio pagerbimo ceremonija, jo metu kilo grūstis, paniškas bėgimas, buvo sužeista nemažai žmonių.

ra nip

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*