PO KALTINIMŲ RASIZMU: „THE SIMPSONS“ IMASI DIDELIŲ POKYČIŲ

RTL
2020.06.29
Apu Nahasapeemapetilon

Apu Nahasapeemapetilon

Los Angeles. Vėl ir vėl „The Simpsons“ kūrėjai susiduria su kaltinimais rasizmu. Kritika atsirado daugiausia dėl stereotipinio kai kurių veikėjų, įskaitant Amerikos indo parduotuvės savinininko Apu Nahasapeemapetilon. Dabar animacinio serialo kūrėjai ėmėsi atitinkamų veiksmų.

„The Simpsons“ prodiuseriai padarė išvadas: nuo šiol nebaltaodžiai personažai nebebus įgarsinami baltaodžių įgarsintojų, kaip dažnai tai buvo daroma iki šiol. Dar sausio mėn. JAV įgarsintojas Hank Azaria (56), kuris įgarsino Apu, paskelbė, jog po daug metų atsisako savo darbo legendiniame filme. Fanai ir kritikai kaltino Azaria, kad jis persistengia atkartoti indų akcentą, be to jis yra neva per daug klišinis.

„Fox Studios“ dabar patvirtino, kurie kuria „The Simpsons“, žurnalui „People“, jog įgarsintojai keisis ne tik Apu personaže: „Ateityje baltaodžiai aktoriai nebeskolins savo balsų ‘Simpsons’ nebaltaodžiams veikėjams“.

Tarp kitų keisis ir Dr. Hibbert personažo įgarsintojas. Lieka neaišku, ar užsienio rinkose dubliuojant animacinį serialą keisis personažų įgarsintojai. Pvz., Vokietijoje Apu įgarsina baltaodis aktorius Tobias Lelle (65).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*