PLAYBOY: PO GROŽIO OPERACIJOS VOS NEMIRĖ HUGH HEFNER NAŠLĖ CRYSTAL HEFNER

Bild
2021.01.13
Crystal Hefner

Crystal Hefner

Los Angeles. Paprasta riebalų transplantacijos operacija gali kainuoti gyvybę! Tai vos nepatyrė „Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefner (†91) našlė Crystal Hefner (34).

Dabar ji atskleidė, kad 2020 m. spalį pasidarė grožio operaciją. Tačiau vietoje norimų didesnių krūtų jai teko perpylinėti kraują intensyviosios terapijos skyriuje.

„Instagram“ tinkle ji pirmą kartą pranešį apie siaubo operaciją ir jos pasekmes. „Operacijos beveik neišgyvenau. Netekau pusės kraujo ir ligoninėje man buvo perpiltas kraujas“, – rašo Crystal. Be to ji paskelbė nuotrauką, kurioje matosi jos užklijuotos krūtys.

„Pamažu grįžtu į sveiką būseną ir tik dabar man vėl pagaliau viskas gerai“, – tęsia ji. Tiesą sakant, ji tiesiog norėjo atlikti nekenksmingą procedūrą: pasak Hefner, jai buvo atliktas riebalų perkėlimas. Paprastai riebalinis audinys pašalinamas iš vienos paciento kūno dalies ir implantuojamas kitoje vietoje, pavyzdžiui, kaip Crystal atveju – krūtyse.

Jau 2016 metais dėl rimtų sveikatos problemų jos krūtų implantai turėjo būti pašalinti. Dabar Crystal Hefner rašo: „Aš turėjau išmokti pamoką po pirmosios patirties, bet įtariu, kad visata visada tau siunčia tą pačią pamoką, kol tu to neišmokai“.

Su savo bloga kosmetinės chirurgijos patirtimi buvusi „Playboy“ zuikutė nebenori ateityje būti paveikta „seksualizacijos“. „Moterys visur seksualizuojamos. Aš asmeniškai patyriau blogiausius išgyvenimus“, – pridūrė ji.

Crystal Hefner ir „Playboy“ šefas Hugh Hefner susituokė 2012 m. Imperijos įkūrėjas mirė 2017 m. Jau vienerius metus Crystal yra vėl laimingai įsimylėjus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*