PIRMOJI SANTUOKA ANULIUOTA: GWEN STEFANI DABAR GALI IŠTEKĖTI UŽ BLAKE SHELTON

RTL
2021.01.12
Blake Shelton & Gwen Stefani

Blake Shelton & Gwen Stefani

Los Angeles. Pagaliau anuliuotos Gwen Stefani (51) ir Gavin Rossdale (45) skyrybos oficialiai. Dabar dainininkė gali prie altoriaus žengti su savo mylimuoju, sužadėtiniu Blake Shelton (44).

Be santuokos su pirmuoju vyru anuliacijos Gwen neturėjo teisės dar kartą ištekėti bažnyčioje. „Gwen buvo pranešta, kad šį sprendimą dabar priėmė Vatikano tribulonas“, – šaltinį cituoja RTL. „Pranešimą ji gaus raštu per kelias ateinančias savaites, tačiau jis jau yra oficialus“.

Gwen tai buvo labai svarbu, nes ji norėjo vestuvių bažnyčioje. „Gwen bažnyčios leidimas yra šventas. Ir ji jau žino kaip būtent turėtų atrodyti jos vestuvės“, – tęsia anonimas.

Katalikų bažnyčia paprastai nepripažįsta skyrybų ir mano, kad santuoka yra tai, kas trunka visą gyvenimą. Tik santuokos anuliavimas įgalina naujas vestuves bažnyčioje.

Gwen Stefani ir jos pirmasis vyras Gavin Rossdale išsiskyrė 2016 m. 2019 m. kovą prasidėjo santuokos anuliavimo procedūra. Jai yra svarbu, kad santuoka su Gavin Rossdale būtų panaikinta, nes „religija jai visada buvo be galo svarbi“. Gavin ir Gwen santuoka truko 14 metų, jie susilaukė 3 vaikų.

Atlikėja su kantri žvaigžde susipažino 2015 m. per JAV talentų šou „The Voice“. Praėjusį spalį pora susižadėjo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*