PINK PATYRĖ PANIKOS PRIEPUOLIUS KORONAVIRUSO METU

FirstNews
2020.06.28
Pink

Pink

Los Angeles. Matyti sunkiai sergantį savo sūnų yra blogiausia, kas gali nutikti motinai. Pink (40) būtent tai išgyveno, kai jos sūnelis Jameson (3) užsikrėtė koronavirusu.

„Instagram“ tiesioginėje transliacijoje su terapeute Vanessa Inn, dainininkė papasakojo: „Susiskambinau su tavimi ir patyriau savo pirmąjį panikos priepuolį. Tai buvo tada, kai aš labai nerimavau dėl Jameson ir buvau tiesiog išsunkta, 10 savaičių bematuojant sau temperatūrą ir spėlioti ar mirsiu“.

Draugė Vanessa padėjo tuo metu. Pink atskleidė: „Tu man patarei ieškoti tekstūrų ir raštų. Pažvelgiau žemyn ir buvau apsirengusi suknelę su Paisley raštą“.

Pink ir jos sūnus Jameson kovo mėn. abu buvo užsikrėtę koronavirusu. Ji maldavo, kad jos sūnelis pasveiktų. Maldos pasiekė Dievo ausį.


View this post on Instagram

@innvanessa

A post shared by P!NK (@pink) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*