PIKTI KOMENTARAI INTERNETE: SAM ASGHARI APGYNĖ BRITNEY SPEARS

Promiflash
2020.09.13
Britney Spears & Sam Asghari

Britney Spears & Sam Asghari

Los Angeles. Sam Asghari (26) ir Britney Spears (38) susipažino 2016 m. per jos vaizdo klipo „Slumber Party“ filmavimą. Nuo to laiko dainininkė ir modelis bei fitneso treneris yra kartu.

Bet ar tikrai gražuoliukas yra atviras pop princesei? Britney eks partneris ir judėjimo #FreeBritney šalininkai ne kartą tuo abejojo. Bet dabar Sam internete įrodė savo meilę dainininkei ir apgynė ją nuo bjaurių komentarų, kuriuos išsakė scenarijaus autorė Kelly Oxford (43).

Kelly stebėjo Britney „Instagram“ paskyrą ir pop žvaigždės įrašus pavadino „šiurpą keliančiais“. Galiausiai ji nustojo sekti dainininkę socialiniame tinkle. Sam atkirto jai ir parašė viešai: „Kas yra tokio šiurpaus būti didžiausia pasaulio superžvaigžde ir būti savimi? Autentiška, linksma, nuolanki, nesirūpinanti, ką apie tave galvoja kiti žmonės“.

Sam Asghari pridūrė: „Mums reikia daugiau žmonių kaip tu [Britney]. Instangram turi sukūrė šį mygtuką, kurį paspaudus gali nebesekti. Tai buvo dar prieš maždaug 10 metų“.

Scenarijaus autorė jau anksčiau buvo išreiškusi susirūpinimą Britney. Vasarą ji savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo nuoroda, kurioje išsamiai paaiškinta ir kritikuota Britney globa. Kelly kol kas nekomentuoja Sam pareiškimo.


View this post on Instagram

What is it about the beach that makes you forget everything 🏝 @britneyspears ❤️

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*