PHIL COLLINS IŠVIJO SAVO EKS IŠ VILOS

Bild, Daily Mail
2021.01.11
Phil Collins & Orianne Cevey

Phil Collins & Orianne Cevey

Miami. Jie metų metus buvo laimingai susituokę, dabar tam atėjo galas. Muzikos legenda Phil Collins (69) ir jo eks žmona Orianne Cevey (46) po skyrybų 2008 m. pabandė viską iš naujo, tačiau tai nepavyko.

Praėjusiais metais Cevey paliko savo vyrą. Šveicarų papuošalų dizainerė žiniasklaidai pasakojo koks sunkus buvo jos gyvenimas su dainininku – jis net smirdėjo! (Play Radio apie tai jau rašė). Phil Collins buvusi žmona pabandė skyrybų metu gauti jo vilą Floridoje. Nesėkmingai – „Daily Mail“ rašo, kad Cevey privalo palikti vilą iki sausio 21 d. Taip nusprendė teismas.

Maža pergalė Collins. Muzikanto eks žmona neseniai teisme guodėsi, kad jai sužalotas stuburas, todėl negali palikti buvusio vyro vilos. Cevey tikino, kad Collins pažadėjo jai pusę 40 mln. JAV dolerių kainuojančios vilos.

Dabar Orianne Cevey lagaminai supakuoti, tačiau bename ji neliks. „Bild“ skelbia, kad kartu su savo naujuoju vyru Thomas Bates (31) nusipirko namą netoli vandens su šešiais miegamaisiais, spa, namų kinu, baseinu ir prieplauka jų jachtai.

Phil Collins nuo praėjusio spalio bandė išvyti savo žmoną iš namų, kai sužinojo, jog ji dar liepą Las Vegase slapta susituokė su verslininku Bates.

Dabar „Genesis“ lyderis su šveicare bylinėjasi dėl 20 mln. JAV dolerių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*