PETE DAVIDSON MASTURBAVOSI ŽIŪRĖDAMAS Į LEONARDO DICAPRIO PLAKATĄ

RTL, Paper
2019.11.28
Pete Davidson

Pete Davidson

Los Angeles. Komikas Pete Davidson (26) atskleidė pikantišką detalę. Būdamas paauglys jis masturbavosi, žiūrėdamas į Leonardo DiCaprio (45) atvaizdą plakate.

„Na taip, aš visada nuleisdavau ant Leonardo DiCaprio. Jis man labai patiko ir turėjau milžinišką jo plakatą iš ‘The Beach'“, – pasakoja Davidson žurnalui „Paper“.

Buvęs Ariana Grande (26) vaikinas toliau teigia: „Kai pasirodė ‘Titanic’, trečioje ar ketvirtoje klasėje, buvo tokios Leo meilės knygos. Turėjau jas visas! Jis buvo šauniausias“.

Pete Davidson kartą sutiko Leo gyvai! Visgi, be seksualinės sėkmės: „Sutikau jį du kartus ir paspaudžiau jam ranką. Tada aš greitai pabėgau… Tai buvo man per daug“.

Beje, šiuo metu Pete Davidson, kuris neva turi milžinišką penį, kaip teigė Grande, draugauja su Kaia Gerber (18).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*