PER METUS VOKIETIJOJE MUZIKOS TRANSLIAVIMO SRAUTAI PADIDĖJO TREČDALIU!

dpa
2021.01.13
single

Baden-Baden. Vokietijoje 2020 m. muzikos transliavimo internete srautas padidėjo trečdaliu – daugiau nei 139 mlrd. kartų buvo klausytos dainos „Spotify“, „Amazon“, „Apple Music“, „Tidal“, „Deezer“ ir pan. platformose.

Remiantis specialiu rinkos tyrimų instituto „GfK Entertainment“ ir Vokietijos muzikos pramonės asociacijos (BVMI) vertinimu, 2020 metais šioje šalyje buvo perklausyta daugiau nei 139 milijardai muzikos srautų, t.y., trečdaliu daugiau nei 2019 m. (107 mlrd. kartų). 2018 m. tai siekė 79,5 mlrd.

Muzikos transliavimo srauto platformos sudarė 55 proc. viso šalyje muzikos klausymosi. Toliau seka kompaktiniai diskai, vinilinės plokštelės, kasetės ir pirkimai internetu (downloads).

BVMI generalinis direktorius Florian Drücke teigė, kad tai buvo „dinamika, kurią matėme keletą metų, įskaitant laikotarpį iki pandemijos. Dabar muzika dažniausiai girdima internete, o tai atitinkamai atsispindi ir rinkose.“

„GfK Entertainment“ generalinis direktorius Mathias Giloth teigia, kad daugiausiai 2020 m. buvo klausyta vokiečių atlikėjų kūrinių. „Dienos, per kurias labiausiai Vokietijoje buvo transliuojama muzika, buvo Kūčios ir Naujieji metai“, – sakė Giloth.

Vien per Kūčias buvo perklausyta 605 mln. kartų muzikos, o paskutinę metų dieną – 537 mln. kartų – rekordas stebėjimo laikotarpyje.

Duomenys buvo paskaičiuoti pagal daugiau nei 31 sek. trukusį dainos srautą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*