PATVIRTINTA: VOKIETIJOJE NEBUS „EUROVISION“ ATRANKOS! (VIDEO)

Play Radio, Bild
2020.02.11
Barbara Schöneberger (v.) & "S!sters"

Barbara Schöneberger (v.) & "S!sters"

Berlin. Po nesėkmių maratono Vokietija „Eurovision“ dainų konkurso atstovo neberinks žiūrovų dėka. Atrankų vedėja Barbara Schöneberger (45) tai patvirtino savo „Instagram“.

Ten ji įkėlė nuotaikingą video, kuriam dainuoja, jog Vokietija turi Johann Wolfgang von Goethe (†82) ir Johann Sebastian Bach (†65), karnevalą Kiolne, geriausius automobilius, geriausią alų ir net nykštukus soduose, tačiau vieno iki šiol trūko – sėkmės ESC konkurse. Paskutinį kartą Vokietijai pergalę ESC atnešė Lena Meyer-Landrut su hitu „Satellite“. Tai įvyko prieš 10 metų.

Būtent todėl ESC nacionalinio turo organizatoriai nusprendė šiemet siųsti tik profesionalų atlikėją ar grupę. Ir, kaip video dainuojama, tai gali būti bet kuris profesionalas iš bet kurios pasaulio šalies. Daugiau Vokietija nebenori į ESC siųsti muzikos naujokų ir nežinomų dainininkų.

Iki šiol sklando gandai, kad ESC šiemet gali atstovauti „The Kelly Family“ narė Patricia Kelly (50) su daina „Medicine“ arba Nico Santos (27) su „Play With Fire“. Vis dėlto, tai tik spekuliacijos.

Dainą išrinks dvi žiuri. Vieną sudarys 100 žmonių iš visos Europos, kurie gerai išmano ESC istoriją ir buvo paprašyti įvertinti įvairias į buvusias ESC pretenduojančias dainas. Kitą žiuri sudarys 20 muzikos ekspertų iš Vokietijos.

Trumpoje laidoje „Unser Lied für Rotterdam“ daina nugalėtoją Vokietija pristatys vasario 27 d. 21:30 val. vietos laiku per ONE.


View this post on Instagram

@eurovision_de #ndr

A post shared by Barbara Schöneberger (@barbara.schoeneberger) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*