PATVIRTINTA: „THE PUSSYCAT DOLLS“ SUGRĮŽTA!

Bild
2019.11.28
"The Pussycat Dolls"

"The Pussycat Dolls"

Los Angeles. „The Pussycat Dolls“ grįžta. Praėjus 10 metų po išsiskyrimo merginų grupė oficialiai paskelbė apie savo susijungimą. Tik Melody Thornton (35) trūks.

Nicole Scherzinger (41), Ashley Roberts (38), Kimberly Wyatt (37), Carmit Bachar (45) ir Jessica Sutta (37) nuo 2020 m. balandžio leisis į turą po Didžiąją Britaniją ir Airiją. Jau suplanuotos ir koncertų datos.

Britų naujienų agentūrai PA Ashley sakė: „‘Spice Girls’ – nuostabios ir įkvepia, kad jos visos, išskyrus Victoria [Beckham (45)], eina į sceną ir linksminasi“.

Beje, merginos teigia, kad Melody Thornton „durys yra visada atviros“ prisijungti prie grupės. Anksčiau Thornton kaltino Nicole Scherzinger, kad ji dainuoja visas dainas, o likusios merginos yra tik šokėjos.

Teigiama, kad pirmasis sugrįžusių „Dolls“ pasirodymas įvyks šeštadienį (30.11) per britų „X Factor“ finalą.


View this post on Instagram

The excitement is real! #PCDreunion 💋

A post shared by Kimberly Wyatt (@kimberlywyatt) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*