PATVIRTINTA: JULIO IGLESIAS YRA 43-MEČIO TĖVAS! (FOTO)

Daily Mail
2019.07.10
Julio Iglesias

Julio Iglesias

València. Julio Iglesias (75) pastaruosius trejus dešimtmečius neigė, kad yra Javier Sanchez-Santos (43) sūnus. Dabar teismai baigėsi ir patvirtinta – Iglesias turi „naują“ sūnų!

Šiandien (10.07) Valensijos teismas paskelbė, kad Julio Iglesias yra Javier Sanchez-Santos biologinis tėvas. Dainininkas visada atsisakė darytis DNR testą, bet teisėjas patikėjo Maria Edite įrodymais apie jųdviejų buvusį romaną 1975 m. Be to, teisėjui buvo akivaizdūs ir dviejų vyrų veido panašumai.

Julio Iglesias dabar turi 20 darbo dienų, kad apskųstų teismo sprendimą.

Beje, 2018 m. Julio sūnus Julio Iglesias Jr. (46) interviu sakė: „Neklauskite manęs, kiek aš turiu brolių, aš jau ir nė pats nežinau“.

metis

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*