PAŠTININKAS IŠ ŠKOTIJOS NATHAN EVANS PASIEKĖ VOKIETIJOS TOP 100 VIRŠŪNĘ! (VIDEO)

WDR, Play Radio
2021.02.20
Nathan Evans

Nathan Evans

Airdrie – Baden-Baden. Šią savaitę Vokietijos TOP 100 pirmoje vietoje atsidūrė paštininkas Nathan Evans (26) iš Škotijos. Vaikinas nuo 2020 m. kovo mėn. vėl ir vėl į „TikTok“ kelia skirtingų žanrų koverius. Tačiau prasiveržė į pasaulio topus jis ne su pačia mėgstamiausia daina – jūreivių himnu!

Nathan Evans gyvena Eirdri Škotijoje ir yra paštininkas. Tačiau šiais metais jam prasidėjo visiškai kitas gyvenimo etapas! Nathan per „TikTok“ ne tik rado būdą, kaip pasidalinti savo hobiu. Jis su „Wellerman“ tapo žvaigžde! Evans šią savaitę Vokietijos TOP 100 pakilo iki viršūnės. Tuo tarpu Didžiosios Britanijos singlų tope jis yra 3 vietoje. Kitose Europos šalyse „Wellerman“ taip pat pasiekė aukštumų.

Adele (32), Dermot Kennedy (29) ar „Maroon 5″ – visų jų dainas gali sudainuoti Nathan Evans. Todėl jo bendruomenė (apie 1 mln.) vis siunčia pasiūlymus kokią dainą sudainuoti. Kažkam kilo idėja padaryti XIX am. liaudies dainos koverį, savotišką jūreivių himną.

Nathan Evans „Wellerman“ akustinę versiją 220 Kid (31) ir Billen Ted pavertė klubo remiksu. Daugybė žvaigždžių pasidalino įrašu „TikTok“. Netrukus įrašų kompanija su Nathan sudarė sutartį ir dainą išleido singlo pavidalu.

Beje, „Wellerman“ šią savaitę pakilo ir iki Play Radio TOP 40 viršūnės.

Vokietijos TOP 40 per Play Radio grojamas antradieniais 17 val., trečiadieniais 2 val. ir 9 val. Play Radio TOP 40 – sekmadieniais 17 val., pirmadieniais 2 val. ir 9 val. Didžiosios Britanijos TOP 40 – pirmadieniais 17 val. ir antradieniais 2 val. ir 9 val.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*