PASSENGER: NE VISIEMS PATINKA JO BALSAS

Fan-Lexikon
2014.06.26
Passenger

Passenger

Köln. Passenger (30) žino, kad ne kiekvienas žmogus mėgsta jo balsą. Tačiau britų muzikantas galvoja, kad jis visgi turi išskirtinį balsą, o muzikos industrijoje tai be galo praverčia, rašo PlayRadio.lt.

Interviu su „Fan-Lexikon“ vaikinas teigė: „Aš manau, kad tai yra balsas, kurį ne visi myli, daug žmonių jo nemėgsta, nes jie galvoja, kad jis yra keistas. Bet aš galvoju, jog geriausia ir svarbiausia muzikoje yra išskirtinumas. Aš manau, kad tai yra labai, labai svarbus dalykas, kurį muzikantas privalo turėti.“

Beje, Passenger sako, kad nebijo tapti vieno hito atlikėju. Anot jo, visai smagu po keliasdešimt metų pasakyti, kad kažkada jis sukūrė dainą, kurią dainavo visas pasaulis. Jo hitas „Let Her Go“ buvo užkariavęs visa pasaulį. O Amerikoje jis vis dar topuose!

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*