PASKELBTA ATRANKA Į „DEUTSCHLAND SUCHT DEN SUPERSTAR“ 2020 (VIDEO)

RTL
2019.02.09
dsds

Köln. RTL paskelbė atranką į tarptautinį muzikinį kastingą „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) 2020 m. sezoną.

Pagal „Pop Idol“ frančizę kuriamas šou Vokietijoje kasmet sulaukia rekordinio žiūrovų skaičiaus ir tampa populiariausia vakaro laida. DSDS atrankose yra dalyvavę ir lietuvių. Deja, jiems pereiti į antrąjį atrankos turą „Recall“ nebuvo lemta.

Nuo 2002 m. kuriamo DSDS finalistai yra sėkmingi atlikėjai visoje Europoje. Tarp jų – Alexander Klaws (35), Daniel K. (†33), Mark Medlock (40) ar Pietro Lombardi (26). Finalistės Beatrice Egli (30) debiutinis albumas buvo parduotas beveik 1 mln. tiražu.

Beje, į 2020 m. DSDS atrankoje gali dalyvauti visi nuo 16 iki 30 m. Atrankos bus filmuojamos jau šią vasarą keliuose Vokietijos miestuose. Žiuri pirmininkas – pop titanas Dieter Bohlen (65). Kas taps kitais žiuri nariais, dar nėra žinoma.

Kai kurių DSDS nugalėtojų dainos

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*