PARIS JACKSON ĮNIRŠO DĖL 50 CENT ĮRAŠO APIE JOS TĖVĄ (VIDEO)

Spiegel, Bunte
2019.09.09
50 Cent / Paris Jackson

50 Cent / Paris Jackson

Los Angeles. 50 Cent (44) vėl įgėlė pop karaliui Michael Jackson (†50). Šį kartą įniršo jo dukra Paris Jackson (21).

Reperis „Instagram“ kalbėjo apie Jackson mestus kaltinimus dėl vaikų seksualinio priekabiavimo. Visa tai prasidėjo po to, kai 50 Cent įkėlė video, kuriame matoma kaip Chris Brown (30) scenoje daro salto. 50 Cent parašė: „Viskas, ką sakau, tai, kad niekada nemačiau, jog MJ darytų kažką panašaus“.

Paris, kuri paskutiniu metu vis dažniau kalba apie savo tėvą ir jam mestus kaltinimus, atrašė: „Super taurė, 1993 m. Tikroms legendoms nereikia naudoti didžiulės energijos vien tam, kad atkreiptų jūsų dėmesį. Ramybės, mano drauge. Ramybės. Daugiau jėgos yra ramybėje, nei tu tikriausiai gali suprasti“.

Paris Jackson turėjo omeny Michael Jackson pasirodymą 1993 m. Kalifornijoje, kuomet jis ramiai pasirodymo pradžioje tiesiog kelias minutes stovėjo scenoje, kol minia garsiai jį sveikino.

Tada 50 Cent Michael Jackson ir Debbie Rowe (60) dukrai atrašė: „Kodėl aš blogas vyrukas? Aš suprantu kaip tu jautiesi, Paris, bet ar niekam nerūpi, kaip jaučiasi mažų berniukų šiknos?“.

50 Cent paskutiniu sakiniu turėjo omeny Michael Jackson tariamų aukų James Safechuck (41) ir Wade Robson (36) mestus kaltinimus apie jų seksualinį artumą, kai šie buvo vaikai. Jie apie tai metų pradžioje papasakojo HBO dokumentinio filmo „Leaving Neverland“ kūrėjams (Play Radio apie tai jau rašė).

Paris Jackson atsakė, kad „ne jos rolė“ yra komentuoti paskutinius įtarimus prieš jos tėvą. Be to ji paneigė pranešimus, kad po dokumentinio filmo pasirodymo ji bandė nusižudyti.


View this post on Instagram

👀All I’m saying is I never seen MJ come out like this 🤷🏽‍♂️

A post shared by 50 Cent (@50cent) on


★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*