PARIS HILTON: GYVENIMAS RAMPŲ ŠVIESOJE TURI IR TAMSIĄJĄ PUSĘ

Klatsch und Tratsch
2021.02.20
Paris Hilton

Paris Hilton

Los Angeles. Paris Hilton (40) vasario 17 d. suėjo 40 metų. Viena pirmųjų IT merginų savo versle mėgavosi ne tik rampų šviesomis, bet ir pabuvojo tamsiausiuose jų šešėliuose.

Vargu ar kita asmenybė suformavo IT Girl terminą taip stipriai, kaip viešbučio valdytojaus Conrad Hilton (†91) proanūkė. Tūkstantmečio sandūroje privilegijuota šviesiaplaukės užduotis buvo gražiai atrodyti, lankytis renginiuose ir linksmintis su bendraminčiais. Hilton vis dar yra visuomenės veikėjas. Tačiau dabar už vien tik egzistavimo slypi labai daug darbų.

Paris jau dirbo modeliu, aktore, dainininke, dizainere ir didžėja, yra savarankiška verslininkė ir yra atsakinga už savo podkastą. Praėjo tie laikai, kai ji tik lankėsi su įžymybėmis draugais Holivudo naktiniuose klubuose.

Tačiau dabar Paris Hilton atskleidė, kad ’90-aisiais jai teko patirti psichologinį ir fizinį smurtą. Dėl jos sunkaus būdo tėvai uždarė ją į internetą. Ne tik ji, bet ir kitos paauglės ten buvo kankinamos, kaip dabar ji atskleidė naujame dokumentiniame filme „This Is Paris“. Būtent internate Paris nusprendė daryti viską, kad ištrūktų iš tėvų priklausomybės, užsidirbdama daug pinigų. Taip prasidėjo jos, kaip It-Girl karjera.

Vėliau sekė realybės šou „The Simple Life“ su drauge Nicole Richie (39), siaubo filme „House Of Wax“ ji taip pat atliko vaidmenį, už kurį 2005 m. gavo Auksinę avietę.

Hilton „karjeroje“ yra ir sekso vaizdajuostė. 2004 m. tuometinis jos partneris Rick Salomon (53) paskelbė sekso juostą, kuriame Paris matoma visu gražumu.

2007 m. Hilton buvo atimtas pažymėjimas už vairavimą neblaiviai. Vieną vakarą policijai sustabdžius viešbučių paveldėtoją, nes ji važiavo be šviesų, buvo padarytas probacijos pažeidimas. Pasekmė: 2007 m. birželio mėn. Paris Hilton pradėjo laisvės atėmimo bausmę, tačiau po trijų dienų sugebėjo palikti kalėjimą. Dėl medicininių priežasčių, tuo metu teigė jos advokatas ir psichiatras.

Vis dėlto Paris džiaugėsi per anksti. Vos vieną dieną po jos paleidimo teismas nusprendė, kad ji nebuvo paleista teisėtai. Socialinių tinklų žvaigždė buvo nedelsiant grąžinta į kalėjimą, kur ji buvo dar 17 dienų.

2010-aisiais blondinė vėl konfliktavo su įstatymais. Per transporto priemonės apžiūrą policija rado kokaino, o Hilton buvo areštuota dėl disponavimo narkotikais. Jai nereikėjo grįžti į kalėjimą. Nuosprendis: 200 valandų viešųjų darbų, 2000 JAV dolerių bauda ir lygtinis paleidimas metams.

Rick Salomon buvo pirmasis jos partneris. Per praėjusius du dešimtmečius ji dažnai keitė vaikinus. Du kartus romanai buvo rimti. 2005 m. Paris susižadėjo su graikų multimijardieriumi Paris Latsis (38). Vos po kelių mėnesių jie nutraukė sužadėtuvės.

2017 m. Paris susižadėjo su Chris Zylka (35). Sužadėtuvės su aktoriumi taip pat baigėsi skyrybomis.

Nuo 2019 m. gruodžio Paris draugauja su Carter Reum (40). Su juo ji trokšta turėti bendrą ateitį – santuoką ir vaikų. Viename podkaste neseniai Paris Hilton sakė: „Aš tikiuosi žengti kitą savo gyvenimo žingsnį ir pagaliau turėti tikrą gyvenimą.“

Per gimtadienį Reum pasipiršo Hilton ir ji atsakė ‘Taip’.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*