PARIS HILTON APIE SEKSO VAIZDAJUOSTĘ: TAI BUVO LYG IŠPRIEVARTAVIMAS INTERNETU (VIDEO)

RTL
2020.09.16
Paris Hilton

Paris Hilton

Los Angeles. Paris Hilton (39) po 2004 m. į internetą nutekėjusios sekso su eks draugu Rick Salomon (52) vaizdajuostės jautėsi tiesiog baisiai, kaip dabar ji atskleidė savo naujame doku.

„YouTube“ pasirodžiusiame dokumentiniame filme „This Is Paris“ modelis, muzikantė ir aktorė pirmą kartą kalba apie savo tamsiausias paslaptis. Taip pat ir apie tai, kaip po sekso juostos pasirodymo internete, ji jautėsi tarsi išprievartauta.

Viešbučių paveldėtoja 2001 m. buvo vos 20 metu ir kartu su Rick Salomon. Jie mylėjosi ir viską nufilmavo. Paris buvo įsimylėjusi – gaila, netinkamą vaikiną. 2004 m. po jų skyrybų jis pardavė sekso filmą ir neblogai uždirbo. 24-erių Paris prieš savo valią atsidūrė pornografinėse svetainėse, o milijonai vyrų žiūrėdami į ją masturbavosi. Šiandien ji prisimena, kad jautėsi lyg „išprievartauta internete“.

Šiandien ji susimąsto apie tai, kad niekada nebūtų įsitraukusi į santykius su Rick, jei jos vaikystė, ypač mokykloje, nebūtų tokia traumuojanti. Rick Salomon emocinė prievarta nebuvo vienintelė, ji taip pat buvo sumušta ir smaugta internate – dar paauglei Paris teko daug ką išgyventi (Play Radio apie tai jau rašė).

Ji „Instagram“ paskelbė dar vieną emocingo „YouTube“ dokumentinio filmo ištrauką. Ji už tai gavo daugybės savo gerbėjų palaikymą: daugelis stebisi, kokia drąsi ji yra, kalbėdama apie tai po tiek metų ar pasidalindama savo istorijomis komentaruose. Aišku viena: „This Is Paris“ yra atviras, intymus ir labai emocingas doku filmas.


View this post on Instagram

You can’t just hide your problems. You have to face them head on. #ThisIsParis 🎥 9/14 on @YouTube

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*