PAMELA ANDERSON VARDAN SŪNAUS GRĮŽTA Į TELEVIZIJĄ (VIDEO)

RTL, Us Weekly
2019.06.12
Brandon Lee & Pamela Anderson

Brandon Lee & Pamela Anderson

Los Angeles. Pamela Anderson (51) grįžta į TV. Buvusi „Baywatch“ žvaigždė pasirodys MTV realybės serialo „The Hills: New Beginning“ („Holivudo kalvos: nauja pradžia“).

Pam į ekranus grįžta vardan sūnaus Brandon Lee (23), kuris bus vienas iš pagrindinių „The Hills“ aktorių. Pamela Anderson laikas nuo laiko pasirodys svečio teisėmis.

„The Hills“ per MTV buvo kuriamas nuo 2006 m. iki 2010 m. Ten jau išgarsėjo Heidi Montag (32), Spencer Pratt (35) ir Lauren Conrad (33). Pam džiaugiasi, kad jos ir buvusio vyro Tommy Lee (56) sūnus eina „teisingu“ keliu. „Brandon eina savo keliu“, – sakė ji žurnalui „Us Weekly“. „Jis yra nenugalimas. Brandon gali viską pasiekti. Jis yra toks talentingas aktorius“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*