PAMELA ANDERSON SKYRYBOS PO 12 DIENŲ: VYRAS SUMOKĖJO VISAS JOS SKOLAS

Bild, The New York Post
2020.02.11
Dieter Bohlen (66) & Pamela Anderson

Dieter Bohlen (66) & Pamela Anderson

Los Angeles. Jokia santuoka nekainavo tiek daug pinigų per tokį trumpą laiką… Visas 12 dienų Pamela Anderson (52) ir Jon Peters (74) buvo susituokę.

Dabar santuoka nutrūko, o Peters banko sąskaita gerokai ištuštėjo. „Bild“ rašo, kad aktorės vis dar vyras Jon Peters iškart po vestuvių perrėmė žmonos skolas – ir jos nebuvo tokios mažos. „Aš viską padariau dėl Pam. Ji turėjo beveik 200 000 JAV dolerių skolų ir ji nežinojo, kaip jas sumokėti. Taigi, aš sumokėjau visas jos sąskaitas ir tai yra jos padėka už tai. Amžius neapsaugojo nuo kvailystės“, – atvirauja Jon Peters laikraščiui „The New York Post“.

Šaltiniai tvirtina, kad Peters paprašė moters rankos, bet ji sutikusi tekėti greitai suprato, kad padarė didelę klaidą. Peters tariamai norėjo kontroliuoti Anderson. „Viskas, ką ji jums pasakė, yra melas“, – dabar sako vis dar Pamela Anderson vyras.

Sakoma, kad Jon Peters savo žmoną paliko per SMS. „Aš nesu lengva žmona“, – Pamela komentuoja savo „Instagram“ paskyroje.

Oficialiai pora vis dar yra susituokę.


View this post on Instagram

I’m not an easy wife …

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*