PAMELA ANDERSON: NUO KŪČIŲ NEIŠLIPOME IŠ LOVOS (VIDEO)

Bild
2021.02.22
Dan Hayhurst & Pamela Anderson

Dan Hayhurst & Pamela Anderson

Los Angeles. Pamela Anderson (53) davė pirmą interviu po vestuvių su savo vyru Dan Hayhurst (52). „Loose Women“ ji davė daugiau aiškumo savo šeštąsias vedybas.

Interviu TV pokalbių šou „Loose Women“ Pam su vyru davė lovoje. „Mes nuo Kūčių neišlipome iš lovos“. Per praėjusių metų Kūčias pora vienas kitam ištarė ‘Taip’. Ir nuo to laiko tiesiogine prasme Dan nepaleido rankų nuo savo mylimosios. Nenuostabu, – Anderson vyras yra jos asmens sargybinis.

Kultinė šviesiaplaukė retai buvo matoma tokia atsipalaidavusi: moteris glaudėsi prie savo vyro baltoje patalynėje be makiažo, jiedu kikeno kaip paaugliai. Panašu, kad jiedu laimingiausi kartu būtent namuose. Jie net susipažino Pam namuose. TV žvaigždė paaiškino: „Jis čia dirbo, o aš čia įstrigau dėl koronos. Tada mes buvome kartu įstrigę ir vis dar esame kartu“.

Taip pat ir Dan vaikai gyvena sodyboje Vankuverio saloje, Kanadoje, kurią prieš 25 metus Pamela Anderson nupirko iš savo močiutės, o dabar ji yra renovuojama.

„Malonu būti su tikru vyru, kuris gali pakeisti lemputę“, – entuziastingai džiaugėsi „Baywatch“ žvaigždė.

Vestuvės buvo taip pat labai intymios dėl pandemijos. „Mes tiesiog buvome čia. Mes surengėme tikrai gražią, ramią ceremoniją. Manau, kad mieliau norėtume pabūti vieni, bet būtų buvę malonu čia turėti ir šeimą“.

Paklausta, ką jie darys, kai pasibaigs lokdaunas, Dan atsakė: „Nemanau, kad išeisime iš lokdauno. Manau, kad mes amžinai liksime lokdaune“.

Kas galėjo pagalvoti, kad šis sakinys gali skambėti romantiškai…

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*