OZZY OSBOURNE ĮRAŠINĖJA NAUJĄ ALBUMĄ

FirstNews
2020.07.30
Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne

London. Ozzy Osbourne (71) pastaraisiais metais daug kentėjo dėl prastos savo sveikatos. Jis net svarstė nutraukti muzikinę karjerą. Vis dėlto, rokeris po stafilokokinės infekcijos, pneumonijos ir Parkinsono ligos diagnozės pasiryžo dar kartą eiti į studiją.

Jo žmona ir vadybininkė Sharon Osbourne (67) viename podkaste atskleidė: „Jam einasi gerai. Jam tikrai labai, labai gerai“. Jam taip gerai, kad jis net įrašinėja naują albumą!

Ozzy Osbourne atsisveikinimo turas 2019 m. dėl sveikatos problemų buvo nutrauktas. Apie tai žmona sakė: „Viskas taip paprastai nesibaigs – tai pasibaigs jo būdu. Jis vėl išeis ir pats pasakys ‘Ate’, net jei tai bus vienintelis didžiulis šou“.

Apie vyro Parkinsono ligą Sharon Osbourne pridūrė: „Labai skauda širdį tai matyti. Jis savo gyvenime turėjo šį važiavimą ir tada staiga Boom – nusileidi iš pagrindų ant žemės ir prarandi savo sveikatą. Tada yra nesvarbu, kas tau priklauso, pinigai ar dar kas nors pasaulyje. Yra dalykų, kurių negali sutaisyti“.


View this post on Instagram

Working on documenting my 😷 looks. Which do you prefer? #wearamask

A post shared by Sharon Osbourne (@sharonosbourne) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*