OWEN HART NAŠLĖ APKALTINO WWE IMTYNIŲ ORGANIZATORIUS DĖL VYRO ŽŪTIES (VIDEO)

Bild
2020.05.20
Owen Hart

Owen Hart

Los Angeles. 1999 m. gegužės 23 d. buvo viena juodžiausių dienų imtynių istorijoje. Ir darosi vis tamsiau…

Owen Hart (†34) tada mirė per tragišką nelaimę WWE renginyje „Over The Edge“. Bret Hart (62) brolis krito iš 24 metrų aukščio. Dabar pirmą kartą prakalbo jo našlė Martha Hart (53) dokumentiniame filme „Dark Side Of The Ring“. Moteris kalba apie tragišką jos vyro mirtį ir kartu paskelbė kaltinimus WWE.

Ji papasakojo, kad per teismo procesą net buvo pati WWE organizatorių apkaltinta! „Tai buvo sunki kova prieš WWE. Jie išbandė viską, kad apsaugotų save. WWE savo advokatams skyrė pinigų, kad šie padarytų viską, kad atidėtų procesą“, – sako Martha doku filme.

Galiausiai WWE su Martha Hart susitarė, sumokėję moteriai 18 mln. JAV dolerių. Turėdama daug pinigų jį įkūrė organizaciją „Owen Hart Foundation“.

▶︎ Kas gi įvyko 1999 m. gegužės 23 d.?

Tiesiogiai per TV transliuotame sporto šou iš Kanzaso Owen Hart kaip „Blue Blazer“, persirengęs kostiumu ir su kauke, turėjo lėtai su apsaugomis nusileisti nuo lubų į ringą. Tačiau kažkas nepavyko ir jis krito veidu į apačia tiesiai prie žiūrovų kojų. Vyras žuvo iškart.

Prieš renginį jis labai kritikavo šį pasirodymą, tačiau galiausiai sutiko su idėja. Teigiama, kad Hart apsižiūrėjo ir paleido saugos įtaisą.

Praėjus valandai po kritimo, WWE komentatoriai pranešė, kad Owen Hart mirė. Ir čia doku filme pasigirdo kritikos. Jim Ross (68), kuris tą vakarą komentavo sporto šou, per savo ausines paklausė užkulisių, ar gaus informacijos apie Owen. Tada jis išgirdo tokį atsakymą į ausines: „Owen mirė. O tu grįžti į eterį po 10, 9, … [sekundžių]“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*