OSCARS 2019: KEVIN HART VISGI VES KINO APDOVANOJIMUS?

FirstNews, People
2019.01.08
Kevin Hart

Kevin Hart

Los Angeles. „Oskarų“ naktis sparčiai artėja, o svarbiausių kino apdovanojimų pasaulyje vedėjas dar nerastas.

Tiesą sakant, Kevin Hart (39) turėjo vesti šou, tačiau po jo homofobiškų pasisakymų jis atsisakė šios garbės. Vis dėlto, „Oscars“ organizatoriai nenori „netekti“ Hart. Šaltinis „People“ patikino: „Sklinda nuolatiniai gandai, kad Kevin ir [kino] akademija vis dėlto, gali dirbti kartu. Akademija jo iš tikrųjų niekada nepaleido. Ji norėjo, kad jis atsiprašytų, jis to nenorėjo ir tada atsisakė“.

Už savo homofobiškus pasisakymus Kevin Hart sulaukė daug kritikos ne tik iš LGBTQ bendruomenės, bet ir ją palaikančių. Hart jau spėjo ištrinti kelis aštresnius pasisakymus apie homoseksualios orientacijos žmones. Pvz., 2011 m. jis rašė: „Jei mano sūnus ateitų namo ir bandytų žaisti su mano dukters lėlių nameliu, tuomet aš tai sudaužyčiau jam į galvą ir sušukčiau ‘Baik elgtis gėjiškai’.“

Tiesa, Kevin Hart atgailavo už savo įrašus. „Instagram“ jis sakė: „Ką tik man paskambino iš [kino] akademijos ir pasakė ‘Kevin, atsiprašyk už savo senus tvytus arba mes turėsime ieškoti naujo vedėjo’. Aš pasirinkau pasitraukti“.

„Aš nusprendžiau atsisakyti rengti šių metų ‘Oscars’, nes nenoriu, kad tai visus blaškytų – naktį, kurioje turėtų švęsti tiek daug puikių talentingų menininkų. (…) Aš nuoširdžiai atsiprašau LGBTQ bendruomenės dėl mano aštrių žodžių iš praeities“.

„Oskarai“ bus išdalinti vasario 24 d. Los Andžele.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*