„ONE DIRECTION“: NAUJAS SKAMBESYS

FirstNews
2014.08.22
"One Direction"

"One Direction"

London. Kiekvienas „One Direction“ narys rašė dainas naujam albumui. Penki vaikinai šiuo metu kuria savo ketvirtąjį albumą, rašo PlayRadio.lt.

Viename interviu Niall Horan (20) kalbėjo apie muzikinę plokštelę ir yra įsitikinęs, jog naujas skambesys nustebins klausytojus. „Manau, kad jis bus šiek tiek neįprastas. Bet, žinoma, mes jaučiamės taip, lyg būtumėm padare tikrai gerų dainų ir mes esame labai laimingi“, – sakė jis „America’s Total“ šou.

Jo kolega Liam Payne (20) sutiko su juo ir patvirtino, kad naujas albumas yra visų grupės narių bendro darbo, rezultatas. „Šį kartą, mes visi kažką parašėm, mes tiesiog beveik kiekvieną dainą parašėm patys“, – sakė jis. Tiksli albumo paskelbimo data dar nėra paskelbta.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*