OLIVIA NEWTON-JOHN NEBENORI NIEKO ŽINOTI APIE SAVO VĖŽIO PROGNOZĘ

FirstNews
2019.08.13
Olivia-Newton John

Olivia-Newton John

Sydney. Jau daug metų Olivia-Newton John (70) kovojo su vėžiu. Tik praėjusių metų rugsėjį ji paskelbė, kad liga grįžo trečią kartą.

Tuomet buvo gandų, kad aktorė bei dainininkė mirs. Bet ji labai greitai pagijo. Dabar jai einasi gerai, todėl nusprendė: ateityje nenori girdėti gydytojų prognozių apie jos gyvenimo trukmę. TV laidai „60 Minutes“ sakė: „Kai tu gauni vėžio diagnozę ar kitos baisios ligos diagnozę, staiga pajunti, kad tavo laikas greitai baigsis. (…) Kai kas nors tau sako ‘Tau liko šeši mėnesiai gyventi’ – greičiausiai taip ir bus, nes tu tuo patiki“. Todėl dainininkė dėl savo psichinės sveikatos nusprendė neleisti gydytojams jai sakyti, kiek jai liko gyventi.

Be to, Olivia-Newton Johnsavo vėžio gydymui naudoja kanapes. Ji didelę dalį savo santaupų atidavė vėžio tyrimams, susijusiems su kanapėmis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*