OFICIALU: KOURTNEY KARDASHIAN IR TRAVIS BARKER – PORA

RTL
2021.02.22
Kourtney Kardashian & Travis Barker

Kourtney Kardashian & Travis Barker

Los Angeles. Taip, Kourtney Kardashian (41) pusėje iš tikrųjų yra naujas vyras. Vyriausioji Kardashian klano sesuo su nauja nuotrauka „Instagram“ patvirtino, kad ji ir „blink-182“ būgnininkas Travis Barker (45) – pora.

Be jokių žodžių Kourtney atskleidė savo meilę visam pasauliui. „Instagram“ moteris įkėlė savo ir tatuiruoto vyro susikabinusių rankų nuotrauką. „blink-182“ fanai gerai žino visas Barker tatuiruotes. Be to, muzikantas porelės nuotrauką paviešino ir savo „Instagram“ istorijoje.

Fanai ilgai manė, kad Kourtney ir jos eks Scott Disick (37) vėl bus pora. Tačiau oficialiai Disick patvirtino, kad yra kartu su Amelia Gray (19) (Play Radio apie tai jau rašė).

Travis Barker su savo eks žmona Shanna Moakler (45), su kuria buvo susituokęs 2004-2008 m.m., turi du vaikus – dukrą Alabama (15) ir sūnų Landon (17).

Kourtney Kardashian turi tris vaikus iš santuokos su Scott Disick – sūnus Mason Dash (11) ir Reign Aston (6) bei dukrą Penelope Scotland (8).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*