„OBSCURA“ RADO NAUJĄ BŪGNININKĄ

Metal Hammer
2020.05.19
David Diepold

David Diepold

Berlin. Techninio death metalo grupė „Obscura“ praėjusiais mėnesiais nutraukė ryšius net su trimis muzikantais – gitaristu Rafael Trujillo, bosistu Linus Klausenitzer ir būgnininku Sebastian Lanser.

Kaip praneša „Metal Hammer“, dabar bent jau rasta būgnininko pamaina. Grupėje būgnais muš Austrijos armėnas David Diepold (29). Muzikantas muzikos žurnalui sakė: „Būti pakviestam prisijungti prie ‘Obscura’ buvo neabejotinai svajonės išsipildymas. Aš esu savo muzikinės karjeros etape, kai esu linkęs sakyti, kad prasideda nesuskaičiuojamos valandos repeticijų. Grupių ir muzikantų prašymai tapo vis profesionalesni, ypač per pastaruosius penkerius ar šešerius metus, ir darbas su šiais menininkais man labai padėjo patobulinti savo būgnininkų įgūdžius ir augti kaip muzikantui“.

Beje, Trujillo, Klausenitzer ir Lanser įkūrė savo grupę. Trio groja „Obsidious“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*