NUTEKĖJO SNOOP DOGG IR 6IX9INE SEKSO VIDEO

MTO
2020.05.21
Snoop Dogg / 6ix9ine

Snoop Dogg / 6ix9ine

Los Angeles. Snoop Dogg (48) – dar viena muzikos žvaigždė, kurios sekso juosta nutekėjo į internetą. Ją nutekino su reperiu lytinius santykius turėjęs „Instagram“ modelis Celina Powell (25).

Mergina tikina, kad su Snoop Dogg mylėjosi prieš metus. Dabar visi, kurie nori pamatyti Snoop Dogg meilės aktą, gali tai padaryti Powell „OnlyFans“ paskyroje už tam tikrą pinigų sumą.

Celina Powell prieš kelis mėnesius atskleidė, kad jos ir Snoop Dogg santykiai buvo pripildyti kokaino. Dabar panelė Powell teigia: „Išskirtinai paviešinu niekada neviešintas 69 ir Snoop [sekso] juostas. Jūs visi manėte, kad aš žaidžiau. Aš išsaugau kiekvieną video“.

Mergina „69“ turėjo omeny skandalingą reperį 6ix9ine (24).

Jos „Onlyfans“ paskyroje yra užrašas: „Snoop Dogg, 6ix9ine ir Akademiks (29) pis*masis ir čiulpimas“.

Snoop Dogg ir Celina Powell sekso video

Čia galite rasti Snoop Dogg, 6ix9ine ir DJ Akademiks sekso video


View this post on Instagram

A rainbow hair man, a Dogg & black widow … whew 2020 crazy huh

A post shared by CELINA POWELL 💋 (@celinaapowellxo) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*