NUO KORONAVIRUSO MIRĖ RICHARD BRANSON MAMA

spot on news
2021.01.13
Richard & Eve Branson

Richard & Eve Branson

London. Britų verslininkas Richard Branson (70) gedi savo mirusios motinos Eve (†96). Vienas sėkmingiausių ir garsiausių pasaulio verslininkų sako, kad mama prarado jėgas kovoje su koronavirusu sukeltomis komplikacijomis.

Buvusi baleto šokėja iš pradžių sėkmingai kovojo su Covid-19, tačiau jėgų nepakako, teigia Branson savo svetainėje. „Deja, kaip šiuo metu daugelis žmonių draugų ir šeimos narių“, – ji pasidavė koronaviruso pasekmėms.

Branson sesuo Vanessa (62) ir jo sūnėnas Louis iki mirties buvo su Eve Branson.

Verslininkas nenori liūdėti dėl savo netekties, o labiau švęsti mamos „nuostabų gyvenimą“, įskaitant „džiaugsmą, kurio ji suteikė tiek daug, ir meilę, kurią ji suteikė mums visiems“. Net senatvėje ji vis tiek turėjo tokios pat energijos, kaip tada, kai jis buvo berniukas. „Mano mama buvo gamtos jėga“, – paaiškina verslininkas.

Richard Branson tėvas Edward James (†93) mirė 2011 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*